МЕРКИ ЗА ПОЖАРНА БЕЗОПАСНОСТ ПРЕЗ ЛЯТОТО
МИГ - ЛОМ
Инициатива за възстановяване на вестникопродавницата
Дирекции


Дирекция
 АДМИНИСТРАТИВНО, ИНФОРМАЦИОННО ОБСЛУЖВАНЕ И ФИНАНСИ

Директор: Христлена ЦВЕТАНОВА

Телефон за контакти: (0971) 69 120

Е-mail: Hristlena.Tsvetanova@lom.egov.bg

 

Дирекция ИНВЕСТИЦИОННА ПОЛИТИКА, УПРАВЛЕНИЕ НА ПРОГРАМИ И ПРОЕКТИ

Директор: Стефка ЛАЗАРОВА

Телефон за контакти: (0971) 69 136

Е-mail: Stefka.Lazarova@lom.egov.bg

 

Дирекция ТЕРИТОРИАЛНО И СЕЛИЩНО УСТРОЙСТВО И БЛАГОУСТРОЙСТВО

Директор: инж. Весела СПИРИДОНОВА

Телефон за контакти: (0971) 69 125

Е-mail:  Vesela.Spiridonova@lom.egov.bg

 

Дирекция ОБРАЗОВАНИЕ, КУЛТУРА, ВЕРОИЗПОВЕДАНИЯ И ДЕМОГРАФСКИ ВЪПРОСИ

Директор: Анжело ИВАНОВ

Телефон за контакти: (0971) 69 115

Е-mail: Anzhelo.Ivanov@lom.egov.bg

 

Дирекция ХУМАНИТАРНИ И СОЦИАЛНИ ДЕЙНОСТИ И ПРОГРАМИ ЗА ЗАЕТОСТ

Директор: Альона АРСЕНОВА

Телефон за контакти: (0971) 69 139

Е-mail: Alyona.Arsenova@lom.egov.bg

 

Дирекция  МЕСТНИ ПРИХОДИ, ОБЩИНСКА СОБСТВЕНОСТ И УПРАВЛЕНИЕ НА ОБЩИНСКИ ПРЕДПРИЯТИЯ И ДРУЖЕСТВА

Директор ВРИД: Стефка ЛАЗАРОВА

Телефон за контакти: (0971) 69 136

Е-mail: Stefka.Lazarova@lom.egov.bg

 

ГЛАВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Иван СТАМАТОВ

Телефон за контакти: (0971) 69 134

Е-mail: Ivan.Stamatov@lom.egov.bg

 

ГЛАВЕН АРХИТЕКТ

арх. Владислав ВЛАДИМИРОВ

Телефон за контакти: (0971) 69 110

Е-mail:

 

ГЛАВЕН ИНЖЕНЕР

инж. Емил КИРИЛОВ

Телефон за контакти: (0971) 69 112

Е-mail:  Emil.Kirilov@lom.egov.bg

Tърсене
Национален литературен конкурс „Яна Язова” Лом’2017
Осиновителна кампания „Открий своя домашен любимец”
Анкета
Харесва ли ви новата визия на сайта?
Да
Не
Нямам мнение