МИГ - ЛОМ
Инициатива за възстановяване на вестникопродавницата
Кметове на кметства и кметски наместници
Кметство Трайково
Румен Радевски – 09723/2220; 0879 811 993
Kmetstvo.Traykovo@lom.egov.bg

Кметство Ковачица
Людмила Пандурска – 09720/2220; 0879 887 462
Kmetstvo.Kovachitsa@lom.egov.bg

Кметство Сталийска махала
Цветан Цветанов – 09722/2220; 0879 811 988
Kmetstvo.StMahala@lom.egov.bg

Кметство Замфир
Гаврил Гаврилов – 09726/2220; 0887 610 520
Kmetstvo.Zamfir@lom.egov.bg

Кметство Долно Линево;
Росен Йосифов – 0971/66 653; 0879 903 477
Kmetstvo.DLinevo@lom.egov.bg

Кметство Сливата;
Димитър Иванов –  09728/2220; 0879 811 996
Kmetstvo.Slivata@lom.egov.bg

Кметство Добри дол
Младенка Младенова – 09728/2316; 0879 811 989
Kmetstvo.Dobridol@lom.egov.bg

Кметство Станево
09724/2222; 0879 811 995
Kmetstvo.Stanevo@lom.egov.bg

Кметство Орсоя
09728/2366;
Kmetstvo.Orsoya@lom.egov.bg
Tърсене
Национален литературен конкурс „Яна Язова” Лом’2017
Анкетна карта за изработването на Общ устройствен план на община Лом
Осиновителна кампания „Открий своя домашен любимец”
Анкета
Харесва ли ви новата визия на сайта?
Да
Не
Нямам мнение